Sydney Sweeney a aruncat cu lenjerie intimă în publicul unui festival. Momentul a devenit viral!
Sydney Sweeney a atras toate privirile la festivalul Stagecoach datorită unui moment neașteptat și destul provocator. Ce feedback a primit din partea publicului?
Actuala bombă sexy a momentului a urcat pe scenă în timpul show-ului susținut de Diplo și, într-o atmosferă relaxată și jucăușă, a început să arunce lenjerie intimă din noua ei linie, SYRN, direct către public.
Îmbrăcată într-un corset îndrăzneț și o fustă scurtă cu volane, completate de cizme albe de cowboy, apariția ei a fost gândită clar ca un moment de promovare, dar și ca un spectacol memorabil pentru fani. DJ-ul a introdus momentul într-un mod glumeț, sugerând că piesele aruncate sunt „pentru fete, nu pentru băieți”, ceea ce a stârnit râsete și entuziasm în mulțime.
Reacțiile publicului au fost în mare parte pozitive. Cei prezenți au primit gestul ca pe o experiență distractivă și neobișnuită, iar pe rețelele sociale clipul respectiv s-au răspândit rapid. Mulți fani au apreciat energia ei și faptul că a interacționat direct cu publicul, transformând lansarea brandului ei de lenjerie intimă într-un moment viral. În același timp, au existat și voci mai critice, care au considerat gestul vedetei prea ostentativ sau pur comercial.
Evenimentul a avut loc în weekendul care a trecut, iar atmosfera era deja agitată din cauza unor vânturi puternice și a unei evacuări de urgență, dar show-ul a fost reluat ulterior.
„Dacă nu i-aș purta și eu, nici n-aș vrea să-i creez!”, a ținut să spună Sydney Sweeney despre bikinii pe care i-a aruncat în public, lucru care a incitat și mai mult spiritele. Fanii ei s-au aruncat spre piesele vestimentare sumare, încercând să prindă câte ceva, iar întreaga agitație a avut efectul scontat – Sweeney și-a făcut reclamă brandului ei care se bucură deja de succes, iar festivalul cu pricina a conținut un moment care a devenit viral pe rețelele sociale.
Sydney Sweeney se bucură, în acest moment, de o expunere imensă, având în vedere apariția ei extrem de sexy din „Euphoria”, dar și campania ei de promovare a brandului de lenjerie intimă lansat abia în ianuarie. În ultimele luni, vedeta este tot mai mult în prim plan, iar imaginea pe care și-o conturează cu fiecare apriție publică e cât se poate de dezinhibată (după cum se vede și în imaginile de mai sus). Nu-i de mirare că a pregătit asemenea moment la festivalul din weekend!
foto - Profimedia, Instagram