Raluca Arvat va deveni mămică

1 60741 original jpg jpeg

Raluca Arvat, carismatica prezentatoare a Ştirilor PRO TV din sport vine cu veşti minunate în pragul sărbatorilor! Raluca este însărcinată în 6 luni şi se pregăteşte să devină mama unui băieţel anul viitor, înainte de Paşte.

 „Sunt foarte fericită,mă simt bine şi mă bucur de fiecare secundă din această experienţă  uluitoare,pe care îmi doream să o trăiesc", spune Raluca.

Plină de energie, îşi doreşte să rămână la pupitrul Ştirilor PRO TV din Sport până în primăvară, mai ales că băieţelul pare ca se simte bine în redacţie, printre pasionaţii de sport. „Îmi place să cred că îi place deja sportul, pentru că este foarte cuminte în timpul jurnalului. Chiar mă amuzam zilele trecute cu iubitul meu, Bogdan, că suntem norocoşi că vom avea băieţel, pentru ca n-o să ne “fure” nimeni telecomanda când ne uităm la meciuri de fotbal sau handbal",glumeşte vedeta Pro Tv.Raluca Arvat prezintă Ştirile din sport de la PRO TV de 14 ani,fiind prima femeie din România care a prezentat  ştiri din sport la o televiziune comercială. De-a lungul timpului,Raluca a fost votată de telespectatori şi a luat nenumărate premii pentru cea mai bună prezentatoare de ştiri sportive din România.



Recente

tree decorated with colorful easter eggs street easter decor jpg
 UNY0224 jpg
GettyImages 569189083 jpg
Teo Trandafir jpg
Coperta Click! pentru femei Nr  8 2026 jpeg
Lisa Kudrow  sursa foto   Profimedia jpg
Catherine O'Hara  foto   Profimedia jpg
Tori Spelling  foto   Profimedia jpg
Kate Jackson, Jaclyn Smith, Cheryl Ladd  sursa foto   Profimedia jpg
ART03868 copy jpg
Melissa Gilbert și Timothy Busfield  foto   Profimedia jpg
Brian Cox și soția  foto   Profimedia jpg
Savannah Guthrie  foto   Profimedia jpg
Jennifer Aniston și Jim Curtis  foto   Profimedia jpg
portrait woman representing taurus zodiac sign jpg
Sophie Turner  foto   Profimedia jpg
Hollywood  foto   Profimedia jpg
Prințul Philip  foto   Profimedia jpg
Chuck Norris  foto   Profimedia jpg
Lizzo  sursa foto   Instagram jpg