„Tango, monsieur?”, comedia de vineri seara

1 48752 original jpg jpeg

Nu ştii unde să-ţi petreci seara de vineri? Îţi propunem să mergi la o comedie bulevardieră a Teatrului InDArt, numai bună să te relaxeze la sfârşit de săptămână.

În sala de teatru a Complexului Expoziţional Romexpo,Teatrul InDArt te invită la comedia de succes „Tango,monsieur?” de Aldo lo Castro,care va avea loc vineri,24 iunie,începând cu ora 19.00.Piesa de teatru este în stilul celor bulevardiere franceze şi-n cel al unor autori precum Pierre Chesnot.

Este o tragedie comică în care patru femei,convocate la vila aceluiaşi domn,în aceeaşi zi şi la aceeaşi oră,se simt trădate în dragoste şi hotărăsc să se răzbune pe Don Juanul necredincios (personajul Marco),sufocându-l literalmente cu dragostea lor.

Din distribuţie fac parte:Silvia Gagu,Alexandra Timofte,Adriana Guluţanu,Magda Chihaia,Alin Brancu,Cătălin Stelian,Cristi Vasilică.

Dacă te-ai decis să mergi,mai trebuie să ştii că piesa durează o oră şi un sfert,iar intrarea costă 20 de lei. Pentru mai multe informaţii şi rezervări poţi telefona la 0741.131.230.



Recente

Nicole Kidman  foto   Profimedia jpg
Robert Duvall  foto   Profimedia jpg
Margot Robbie  Profimedia jpg
Jane Seymour  foto   Instagram jpg
2411040 jpg
James Van Der Beek sursa foro   Instagram jpg
WhatsApp Image 2026 02 06 at 15 56 31 jpeg
vedete la Oscar  foto   Instagram jpg
Zayn Malik și Gigi Hadid   foto   Profimedia jpg
James Van Der Beek  foto   Profimedia jpg
solar system planet collage jpg
Margot Robbie  foto   Profimedia jpg
Sturla Holm Lægreid  foto   Profimedia jpg
image00002 jpg
Olivia Colman și soțul Ed Sinclair  foto   Profimedia jpg
Catherine O'Hara  foto   Profimedia jpg
Regele Charles  foto   Profimedia jpg
Bad Bunny  foto   Profimedia jpg
GettyImages 1979467700 jpg
Kristen Stewart  foto   Profimedia jpg